LinkedIn Akıl Hocası Sistemini Getiriyor

Eğer akıl hocanız ile eşleşme sağlarsanız birbiriniz ile iletişime geçebileceksiniz

LinkedIn Akıl Hocası Sistemini Getiriyor

Kariyeriniz için tavsiyelere ihtiyacınız mı var ? LinkedIn size yardım etmek isteyenler ile artık sizleri eşleyecek.

İş hayatı için önemli bir role sahip olan LinkedIn Tinder'a benzeyen bir sistem ile artık sizin sektörünüz ile ilgili akıl hocalarını sizinle iletişime geçmeleri için eşleyecek.

Peki bu sistem nasıl çalışacak ?

Öncelikle siz LinkedIn'e hangi konular ve/veya sektör için yardım istediğinizi yazacaksınız daha sonrasında sistem diğer üyelerine sizi tavsiye edecek. Eşleşme olduğunda eğer siz ve akıl hocanız uygun eşleşme olduğunuza karar verirse iletişim kurmaya başlayacaksınız.

Hala test aşamasında olan bu sistem şimdilik sadece San Francisco ve Avustralya'da aktif durumda ama gelecek bir kaç ay içinde tüm üyelere aktif hale gelmesi bekleniyor.

Bu sistem sayesinde sürekli değişen  iş dünyasında imkanların daha gelişmiş bir şekilde ortaya çıkması hedefleniyor. Güzel yanı bu sistem üylere için ücretsiz olacak ve herkes rahatça kullanabilecek.

İş hayatında bir hayli aktif halde kullanılan LinkedIn bu sayede üyelerine daha efektif bir kullanım sağlayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Yazıya Git

Whatsapp Business Artık IOS'te... DEVAMI

Uzun zamandır Android cihazlar için hizmet vermekte olan Whatsapp Business, sonunda IOS versiyonu ile karşımızda.

Yazıya Git

Google Chrome Adblock, İnternet Reklamlarını Değiştirecek... DEVAMI

Yeterli özen gösterilmeden hazırlanmış internet reklamları; sitelerin yavaşlamasına, cihazların şarjının hızlı bir şekilde bitmesine sebep olmakta. Hatta internetten gelen saldırıların birçoğu bu reklamlar tarafından açılan kapıları kullanmakta.

Yazıya Git

WhatsApp Gece Modu ile Daha Aydınlık Fotoğraflar Çekilebilecek... DEVAMI

WhatsApp kullanıcılarının en büyük problemlerinden birisi, düşük ışık olan ortamlarda çekilen fotoğrafların çok düşük kalitede olmasıydı. WhatsApp Gece Modu özelliği ile bu sorun ortadan kalkacağa benziyor.

Yorum yazın